Головна > Інформація

Інформація

Рекомендуємо обов’язково ознайомитися з інформацією для надання послуг

Як відбувається процес бронювання?

Як тільки Ви зробили замовлення, вся детальна інформація автоматично пересилається виконавцю, який виконає замовлення строго за вказівками.
  • Ви отримаєте електронного листа або смс з підтвердженням замовлення.
  • Протягом 24 годин до запланованої поїздки Ви отримаєте всю необхідну інформацію про Ваш трансфер.
  • У разі будь-яких змін в трансфері з боку виконавця, Ви будете сповіщені про це заздалегідь.

Увага! Ми не можемо нести відповідальність за невірно вказані дані. Будь ласка, після отримання підтвердження, перевірте інформацію двічі, і в разі помилки, повідомте нам як можна швидше.

Оплата трансферу

Звичайна ціна включає в себе ціну за трансфер в замовленому напрямку. Ціна за трансфер в двох напрямках включає в себе трансфер по прибуттю і по від'їзду.

Чайові в ціну не входять, і залежать від побажання Замовника.

Увага! За дитячі сидіння (якщо транспортний засіб передбачає можливість), додатковий багаж, спортивний інвентар доплата не потрібна.

Правила перевезення багажу

Всі типи транспортних засобів передбачають розміщення одної стандартної валізи і однієї ручної поклажі на пасажира. Будь ласка, постарайтеся дотримуватися цих правил. Якщо Ви подорожуєте з додатковим багажем, таким як спортивний інвентар, дитячі коляски, лижі і т.д., дуже важливо, щоб ми знали про це в момент замовлення і змогли підготувати місце для багажу.

Відміна бронювання

Ви можете скасувати своє замовлення, написавши про це на електронну пошту або повідомивши по телефону якомога швидше, краще - за 24 години до запланованого часу виїзду.

Затримка прибуття транспорту

Система ВАШ ТРАНСФЕР стежить за даними прибуття літаків, і зустріне Вас в потрібний час.

Затримка або зміна рейсу в аеропорту

Якщо Ваш рейс скасовано, будь ласка, зв'яжіться з виконавцем замовлення по телефону. Вам треба буде уточнити нову інформацію з приводу рейсу, щоб змінити час трансферу.

Невиконання даних рекомендацій може привезти до скасування трансферу. У цьому випадку виконавець не несе відповідальність, а замовник зобов'язаний оплатити вартість послуги.

Оплата дитячих місць

Немовлята (0-2 роки) і діти (3-12 років) вважаються як окремі пасажири, так як для них передбачено сидіння, але ВАШ ТРАНСФЕР пропонує Вам 50% знижку на кожне дитяче місце. Правила використання дитячих сидінь залежать від місцевих законів держави, в яку відбувається трансфер. Для зручності дитини, рекомендуємо батькам взяти з собою те сидіння, до якого дитина звикла. В іншому випадку ВАШ ТРАНСФЕР без проблем забезпечить Вас всім необхідним для комфортної поїздки малюка.

Будь ласка, уточніть більш детальну інформацію під час замовлення. Ми допоможемо Вам підібрати найзручніший варіант з можливих.

Порядок розгляду скарг

Умови трансферу доступні на сайті. Будь-яка скарга повинна бути зареєстрована в письмовій формі і отримана ВАШ ТРАНСФЕР протягом 5 днів з моменту трансферу. Скарги, отримані пізніше, на жаль, не можуть бути розглянуті і задоволені.

Скарги, пов'язані з недотриманням загальних правил, таких як непідтвердження замовлення, надання некоректної інформації тощо розглянуті не будуть.

Якщо Ви не можете знайти представника, будь ласка, зв'яжіться з ним по вказаному телефону. У разі недотримання цієї вимоги, ваші претензії будуть не дійсні.

Будь ласка, дотримуйтесь всіх умов, щоб уникнути помилок і скарг. Дякуємо!